Південний гірничо-збагачувальний комбінат
Відповідальність
Місцеві співтовариства

Місцеві співтовариства

Південний гірничо-збагачувальний комбінат особливу увагу приділяє розвитку соціальної інфраструктури житлового масиву Південного ГЗК і Новолатівської об'єднаної територіальної громади. Підприємство вкладає кошти в освіту, медицину та житловий фонд. Мета комбінату проста та зрозуміла: для успішної роботи важливо також допомагати місту, в якому живуть співробітники. Південний ГЗК прагне створити комфортні умови для проживання мешканців Кривого Рогу та сусідніх селищ, навчання та виховання їхніх дітей.

Новолатівська громада - територіальний сусід Південного ГЗК. Багато співробітників комбінату проживають в найближчих селах. З огляду на це, завдання керівництва підприємства - створити сучасну соціальну інфраструктуру селищ. Для її вирішення в 2017 році Південний ГЗК вперше уклав Угоду про соціальне партнерство з Новолатівською громадою. Комбінат зобов'язався допомагати місцевим школам, дитячим садам, а також установам культури та медицини.

За п’ять років Південний ГЗК капітально відремонтував і утеплив фасади школи та дитячого садка в Новолатівці, модернізував систему опалення в навчально-виховному комплексі села Зелена Балка та будинки культури селища Інгулець, відремонтував місцеві амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Крім того, гірники забезпечили літній відпочинок на березі Чорного моря для дітей, які проживають в селах громади.

У Кривому Розі Південний гірничо-збагачувальний комбінат виконав реконструкцію парку культури та відпочинку імені Савицького, відремонтував фасади будинків, дорожню інфраструктуру по проспекту Південний і на житловому масиві Матрьонівка. У 2020 році підприємство оновило вуличну ілюмінацію мікрорайону ПІВДГЗК, встановило нові зупинкові комплекси. В рамках святкування 65-річчя комбінату гірники прикрасили муралами фасади двох будинків при в'їзді на житловий масив.

Південний ГЗК в 2019 році завершив ремонт міської лікарні №11. Комбінат оновив відділення для прийому хворих, терапії, неврології, травматології, кабінети рентгенографії, магнітно-резонансної томографії, гастроентерології, лікувальної фізкультури, аптеку, санітарно-побутові приміщення, а також внутрішній двір медичного закладу.

Починаючи з 2013 року, Південний ГЗК інвестував в соціальний розвиток регіону понад 110 млн гривень.

Местные сообщества.jpg