Південний гірничо-збагачувальний комбінат
Прес-центр
Новини

Колектив південного гзк здатний подолати будь-які труднощі та потрясіння

07.03.2022
Коллектив Южного горно-обогатительного комбината способен преодолеть любые трудности и потрясения

3 хвилини

Сьогодні Південний гірничо-збагачувальний комбінат переживає непрості часи. Через збройну агресію Російської федерації проти України зміни торкнулися буквально кожного аспекту діяльності підприємства. Ми зіткнулися з дефіцитом паливно-мастильних матеріалів, проблемами постачання витратних матеріалів та запасних частин, обмеженнями зі збутом товарної продукції.

Незважаючи на безпрецедентні нові виклики, ПІВДГЗК продовжує стабільно працювати. Ми видобуваємо руду, виготовляємо залізорудний концентрат. Комбінат повністю виконує план виробництва як за обсягом, так і за якістю.

Південний ГЗК продовжує реалізацію найважливіших інвестиційних програм. Комбінат не зупинив основні проекти розвитку та модернізації виробництва. Більше того, усвідомлюючи відповідальність за техногенне навантаження на екологію, підприємство ввело в дію комплексний план захисту навколишнього середовища на 2022 рік.

З перших днів війни Південний ГЗК надає допомогу територіальній обороні Кривого Рогу. Станом на 5 березня комбінат передав місту 109 протитанкових їжаків, ще 63 готові до відправлення. Наші волонтери організовують збирання продуктів харчування, теплих речей та товарів першої необхідності для захисників Кривбасу.

Сьогодні головними для Південного гірничо-збагачувального комбінату залишаються 3 пріоритета. Насамперед, це збереження життя та здоров'я співробітників. Потім – забезпечення безперервності виробництва. Зрештою, регулярна виплата заробітної плати.

Костянтин ФЕДІН,

Генеральний директор Південного гірничо-збагачувального комбінату:

За 67 років історії Південного комбінату колектив підприємства навчився працювати у найскладніших умовах. Ми гідно пережили лихі 90-ті, коли через розрив ланцюжків господарчої кооперації підприємство балансувало на межі повної зупинки. Ми продовжували працювати, коли на світ обрушилася епідемія коронавірусу. І сьогодні наш багатотисячний колектив здатний подолати будь-які труднощі та потрясіння.

Югоківці були, є і назавжди залишаться міцною, сильною та згуртованою командою. Я вдячний усім співробітникам, які, незважаючи на складнощі, продовжують самовіддано працювати в цехах та управлінні комбінату. Я вірю у швидку перемогу над ворогом та наше мирне майбутнє!

***

Південний гірничо-збагачувальний комбінат виробляє залізорудний концентрат для найбільших сталеливарних компаній Європи та Азії. Наша сировина характеризується високою якістю та конкурентною ціною. Ми допомагаємо втілювати надії людей на розвиток і робимо світ надійнішим.