Південний гірничо-збагачувальний комбінат

ПІВДГЗК оприлюднив інвестиційні плани на 2021 рік

16.06.2021
ПІВДГЗК оприлюднив інвестиційні плани на 2021 рік

Південний ГЗК (Кривий Ріг, Україна) розповів про програму розвитку підприємства на 2021 рік. Інвестиційний портфель складе п'ять мільярдів гривень. Основний обсяг капіталовкладень направлять на збільшення виробничої потужності комбінату, підвищення якості товарної продукції, оновлення парку техніки.

Три мільярди гривень Південний ГЗК направить на модернізацію переділу збагачення. Підприємство відновить чотири технологічні секції на першій і другій рудозбагачувальних фабриках. Після капітального ремонту річна потужність підприємства з випуску концентрату підвищиться з 13 до 14 мільйонів тон.

У травні 2021 року Південний ГЗК ввів в експлуатацію автосамоскид БЕЛАЗ вантажопідйомністю 140 тон. Ще одну аналогічну машину комбінат планує випустити на лінію до кінця року. Підприємство також придбає два бурових верстати Atlas Copco, бульдозер Caterpillar, 30 вагонів-самоскидів.

Паралельно з придбанням нової техніки ПівдГЗК інвестує в капітальні ремонти машин і механізмів. Підприємство відновить ресурс трьох екскаваторів і двох локомотивів. Комбінат також відновить 12 кілометрів залізничних колій.

ЦПТ.jpg

Південний ГЗК готується до виходу на ринок DR-окатишів. Продукцію використовують у виплавці сталі, минаючи доменний переділ. DR-окатиші користуються попитом серед сталеливарних підприємств світу.

Генеральний директор Південного комбінату Костянтин ФЕДІН:

- Інвестиційна програма 2021 року - потужний заділ на розвиток комбінату протягом наступного десятиліття. Заплановані капіталовкладення дозволять підприємству підготуватися до випуску нової, високомаржинальної продукції, міцніше закріпитися на існуючих ринках збуту і знаходити нові.

Карьер.jpg