Південний гірничо-збагачувальний комбінат
Підприємство
Південний ГЗК сьогодні

Південний ГЗК сьогодні

Південний гірничо-збагачувальний комбінат - успішне та сучасне підприємство з довгостроковою програмою розвитку. Південний ГЗК забезпечує сировиною як вітчизняну металургію, так і сталеливарні компанії Центральної Європи, Північної Африки, Близького Сходу та Азійсько-Тихоокеанського регіону. Завдяки цьому, промисловий гігант є одним з найбільших постачальників валюти в Україну та платником податків до бюджетів всіх рівнів.

Для виробництва високоякісної металургійної сировини ПІВДГЗК використовує сучасні технології, обладнання та машини кращих світових виробників. Сьогодні комбінат випускає металургійний концентрат із вмістом заліза 65 і 68 відсотків. У перспективі - впровадження прогресивної технології збагачення, яка дозволить виробляти концентрат з 70 відсотками заліза.

Південний ГЗК допомагає Кривому Рогу. Підприємство інвестує в розвиток медицини, освіти, впорядкування об'єктів соціальної інфраструктури міста. Мета - створити комфортні умови для проживаючих в регіоні співробітників комбінату, навчання та виховання їхніх дітей.

1631701203288.jpg